2. ČP v biatlonu žactva
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Rychlostní závod
17.01.2009
Jablonec nad Nisou
                                                         ----------                                                         
                                                         | Žáci B |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L L - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    21  1  Procházka Jakub             ZCB  OEZ Letohrad                   10:59,3  0 1 - -   1      10:59,3        +0,0  100,00
   2    11  1  Bárnet Miroslav             ZCB  OEZ Letohrad                   11:25,7  0 2 - -   2      11:25,7       +26,4  95,99
   3    20  1  Ševčík Štěpán               ZCB  Jilemnice                      11:59,5  1 0 - -   1      11:59,5     +1:00,2  90,86
   4     3  2  Žák Martin                  ZCB  KB N.Město                     12:16,3  1 3 - -   4      12:16,3     +1:17,0  88,32
   5     5  1  Suchomel Tomáš              ZCB  OEZ Letohrad                   12:16,9  0 0 - -   0      12:16,9     +1:17,6  88,22
   6    17  1  Zadělák Roman               ZCB  Střelka Brno                   12:23,9  1 1 - -   2      12:23,9     +1:24,6  87,16
   7    14  1  Kožnar František            ZCB  Jilemnice                      12:40,4  3 0 - -   3      12:40,4     +1:41,1  84,66
   8     7  1  Moravec Jiří                ZCB  OEZ Letohrad                   12:49,3  1 1 - -   2      12:49,3     +1:50,0  83,31
   9     6  1  Krejčíř Dominik             ZCB  Střelka Brno                   14:31,5  5 0 - -   5      13:03,5     +2:04,2  81,16
  10     2  2  Šantora Ondřej              ZCB  Rover Praha                    13:04,2  1 1 - -   2      13:04,2     +2:04,9  81,05
  11     8  1  Slonek Matouš               ZCB  KB N.Město                     13:05,3  1 1 - -   2      13:05,3     +2:06,0  80,88
  12    15  1  Müller Viktor               ZCB  SKP Jablonex                   13:16,9  4 2 - -   6      13:16,9     +2:17,6  79,12
  13    10  2  Bohatý Aleš                 ZCB  SKP Jablonex                   13:26,2  3 2 - -   5      13:26,2     +2:26,9  77,71
  14    16     Kavka Lukáš                 ZCB  OEZ Letohrad                   13:28,8  2 2 - -   4      13:28,8     +2:29,5  77,32
  15    18  2  Matzke Patrik               ZCB  Břidličná                      13:32,8  0 0 - -   0      13:32,8     +2:33,5  76,71
  16    22  1  Janíček Štěpán              ZCB  KB N.Město                     13:33,2  0 2 - -   2      13:33,2     +2:33,9  76,65
  17    19  2  Zajíček Michal              ZCB  Rover Praha                    13:59,2  1 2 - -   3      13:59,2     +2:59,9  72,71
  18     1     Beneš Viktor                ZCB  KB N.Město                     14:41,0  1 5 - -   6      14:41,0     +3:41,7  66,37
  19     9  1  Cimr Tomáš                  ZCB  OEZ Letohrad                   14:46,3  3 2 - -   5      14:46,3     +3:47,0  65,56
  20    12  2  Rosenberg Leoš              ZCB  Jilemnice                      14:05,7  1 4 - -   5      15:05,7     +4:06,4  62,62
  21    23     Večeř Milan                 ZCB  OEZ Letohrad                   15:07,6  1 3 - -   4      15:07,6     +4:08,3  62,33
  22    13  2  Chmelíček Jordan            ZCB  OEZ Letohrad                   14:12,2  4 0 - -   4      15:12,2     +4:12,9  61,64
  23     4  1  Fišera Dominik              ZCB  Jilemnice                      15:56,6  2 2 - -   4      15:56,6     +4:57,3  54,90

Poznámka
st. č. 6 nefunkčnost terče - časové vyrovnání 1:28
st. č. 12 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK
st. č. 13 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK
st. č. 13 napomenutí - pohyb po střelnici v protisměru


                                                       ------------                                                       
                                                       | Žákyně B |                                                       
                                                       ------------                                                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L L - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    30  1  Otavová Karolína            ZKB  KB N.Město                     11:31,5  1 0 - -   1      11:31,5        +0,0  100,00
   2    36  1  Novotná Dora                ZKB  OEZ Letohrad                   11:57,3  2 0 - -   2      11:57,3       +25,8  96,26
   3    26  1  Fáberová Zuzana             ZKB  OEZ Letohrad                   12:04,9  0 0 - -   0      12:04,9       +33,4  95,16
   4    33  2  Kopecká Simona              ZKB  OEZ Letohrad                   12:23,2  0 0 - -   0      12:23,2       +51,7  92,52
   5    24  1  Maříková Simona             ZKB  OEZ Letohrad                   12:56,7  1 1 - -   2      12:56,7     +1:25,2  87,67
   6    29  1  Jírová Barbora              ZKB  Rover Praha                    12:59,3  0 1 - -   1      12:59,3     +1:27,8  87,30
   7    32  1  Šambergerová Barbora        ZKB  Rover Praha                    13:08,2  0 1 - -   1      13:08,2     +1:36,7  86,01
   8    27  1  Jurčová Natálie             ZKB  Rožnov pR                      13:11,3  0 1 - -   1      13:11,3     +1:39,8  85,56
   9    39  1  Zapadlová Hana              ZKB  SKP Harrach.                   13:20,1  0 0 - -   0      13:20,1     +1:48,6  84,29
  10    28  2  Černá Kristýna              ZKB  KB N.Město                     13:39,5  2 2 - -   4      13:39,5     +2:08,0  81,48
  11    25  2  Vítková Lucie               ZKB  Jilemnice                      14:32,7  1 1 - -   2      14:32,7     +3:01,2  73,79
  12    38  1  Pospíšilová Karolína        ZKB  SKP Jablonex                   14:39,5  3 2 - -   5      14:39,5     +3:08,0  72,81
  13    37  2  Křoustková Veronika         ZKB  KB N.Město                     16:21,6  0 0 - -   0      16:21,6     +4:50,1  58,04
  14    35     Votočková Eliška            ZKB  Jilemnice                      16:29,8  2 4 - -   6      16:29,8     +4:58,3  56,86
  15    31  2  Kloudová Pavlína            ZKB  Třebíč                         19:37,2  3 1 - -   4      19:37,2     +8:05,7  29,76
  16    34     Stará Veronika              ZKB  KB N.Město                     18:37,7  3 4 - -   7      19:37,7     +8:06,2  29,68

Poznámka
st. č. 34 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK


                                                         ----------                                                         
                                                         | Žáci C |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    64  1  Václavík Adam               ZCC  Jilemnice                      12:22,5  0 1 - -   1      12:22,5        +0,0  100,00
   2    41  1  Štoček  Fabián              ZCC  Jilemnice                      12:23,1  1 2 - -   3      12:23,1        +0,6  99,91
   3    57  1  Pscheidt Lukáš              ZCC  Tatran                         13:15,0  0 1 - -   1      13:15,0       +52,5  92,92
   4    48  1  Hošek Ondřej                ZCC  Střelka Brno                   13:27,5  1 4 - -   5      13:27,5     +1:05,0  91,24
   5    46  1  Kesler René                 ZCC  Rožnov pR                      13:28,9  0 1 - -   1      13:28,9     +1:06,4  91,05
   6    63  1  Tolar David                 ZCC  Tatran                         13:38,0  2 0 - -   2      13:38,0     +1:15,5  89,83
   7    55  1  Burian Jan                  ZCC  OEZ Letohrad                   13:54,5  0 1 - -   1      13:54,5     +1:32,0  87,60
   8    51  1  Michek Lukáš                ZCC  SKP Jablonex                   13:54,6  2 2 - -   4      13:54,6     +1:32,1  87,59
   9    54  1  Korbelář Tomáš              ZCC  Jilemnice                      14:07,8  1 2 - -   3      14:07,8     +1:45,3  85,81
  10    59  1  Graclík Jan                 ZCC  Rožnov pR                      14:15,6  2 1 - -   3      14:15,6     +1:53,1  84,76
  11    52  1  Bitala Michal               ZCC  Rožnov pR                      14:21,9  1 2 - -   3      14:21,9     +1:59,4  83,91
  12    65  1  Oubedat Benedikt            ZCC  Rover Praha                    14:30,3  0 0 - -   0      14:30,3     +2:07,8  82,78
  13    62  1  Málek David                 ZCC  Bystřice p.H                   14:50,4  0 2 - -   2      14:50,4     +2:27,9  80,08
  14    56  1  Zahradník Vojtěch           ZCC  KB N.Město                     15:09,9  2 4 - -   6      15:09,9     +2:47,4  77,45
  15    45  1  Kolář Martin                ZCC  Rover Praha                    15:16,8  2 2 - -   4      15:16,8     +2:54,3  76,52
  16    61  1  Brachtl Adam                ZCC  Břidličná    ST                16:03,3  1 4 - -   5      16:03,3     +3:40,8  70,26
  17    44  1  Grentek David               ZCC  Bystřice p.H                   16:04,3  1 2 - -   3      16:04,3     +3:41,8  70,12
  18    40  2  Majvald Tadeáš              ZCC  OEZ Letohrad                   14:06,9  2 2 - -   4      16:06,9     +3:44,4  69,77
  19    49  2  Dvorský Jiří                ZCC  Břidličná                      16:17,4  2 4 - -   6      16:17,4     +3:54,9  68,36
  20    58  2  Faltus Václav               ZCC  OEZ Letohrad                   16:30,6  1 5 - -   6      16:30,6     +4:08,1  66,58
  21    50  1  Vinklárek Vojtěch           ZCC  Střelka Brno                   16:56,1  2 3 - -   5      16:56,1     +4:33,6  63,15
  22    42  1  Válka Jan                   ZCC  Jílové                         17:06,4  1 2 - -   3      17:06,4     +4:43,9  61,76
  23    47  1  Kalus Vít                   ZCC  Bystřice p.H                   17:49,8  0 1 - -   1      17:49,8     +5:27,3  55,91
  24    53     Marshall Jakub              ZCC  KB N.Město                     20:33,6  4 4 - -   8      20:33,6     +8:11,1  33,85
  25    60     Šolc Martin                 ZCC  KB N.Město                     19:44,7  4 4 - -   8      23:44,7    +11:22,2  8,12 
  26    43  1  Pohlreich Daniel            ZCC  Jílové                         23:57,7  4 4 - -   8      23:57,7    +11:35,2  6,37 

Poznámka
st. č. 40 přirážka 2 min. - neodběhnuté 2TK
st. č. 60 přirážka 4 min. - neodběhnuté 4TK


                                                       ------------                                                       
                                                       | Žákyně C |                                                       
                                                       ------------                                                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    75  1  Vališová Tereza             ZKC  Tatran                         13:34,1  0 1 - -   1      13:34,1        +0,0  100,00
   2    79  1  Janatová Andrea             ZKC  Jilemnice                      14:17,6  0 2 - -   2      14:17,6       +43,5  94,65
   3    84  1  Šišková Jana                ZKC  Rožnov pR                      14:39,1  1 0 - -   1      14:39,1     +1:05,0  92,01
   4    82  1  Jislová Erika               ZKC  SKP Jablonex                   14:52,6  2 3 - -   5      14:52,6     +1:18,5  90,35
   5    70  1  Vodehnalová Martina         ZKC  OEZ Letohrad                   14:55,9  1 1 - -   2      14:55,9     +1:21,8  89,95
   6    77  2  Trávníčková Nelly           ZKC  KB N.Město                     15:06,5  0 0 - -   0      15:06,5     +1:32,4  88,65
   7    67  1  Puskarčíková Anna           ZKC  SKP Harrach.                   15:20,0  0 2 - -   2      15:20,0     +1:45,9  86,99
   8    71  1  Kavanová Kristýna           ZKC  Rožnov pR                      15:42,3  0 3 - -   3      15:42,3     +2:08,2  84,25
   9    74  1  Brettfeldová Veronika       ZKC  Střelka Brno                   16:43,5  2 2 - -   4      16:43,5     +3:09,4  76,73
  10    73  2  Červená Martina             ZKC  Tatran                         16:45,8  3 3 - -   6      16:45,8     +3:11,7  76,45
  11    78  1  Šambergerová Anna           ZKC  Rover Praha                    16:56,2  2 3 - -   5      16:56,2     +3:22,1  75,17
  12    68  2  Srnská Kateřina             ZKC  KB N.Město                     17:02,6  0 0 - -   0      17:02,6     +3:28,5  74,38
  13    76  1  Zajíčková Světlana          ZKC  Rover Praha                    17:06,0  3 2 - -   5      17:06,0     +3:31,9  73,97
  14    66  2  Hořínková Dita              ZKC  Střelka Brno                   17:27,6  2 2 - -   4      17:27,6     +3:53,5  71,31
  15    80  2  Jandeková Nela              ZKC  Hostěradice                    18:29,1  4 3 - -   7      18:29,1     +4:55,0  63,76
  16    83  2  Střihavková Lucie           ZKC  OEZ Letohrad                   18:40,3  2 3 - -   5      18:40,3     +5:06,2  62,38
  17    81  2  Zimolová Lucie              ZKC  Rover Praha                    19:19,8  1 1 - -   2      19:19,8     +5:45,7  57,53
  18    72  2  Srnská Barbora              ZKC  KB N.Město                     19:35,7  2 4 - -   6      19:35,7     +6:01,6  55,58
  19    69  1  Krátká Blanka               ZKC  Rover Praha                    21:24,0  1 4 - -   5      21:24,0     +7:49,9  42,27

***********************************************************************************************************************************

2. ČP v biatlonu žactva
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Závod s hromadným startem
18.01.2009
Jablonec nad Nisou
                                                         ----------                                                         
                                                         | Žáci B |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L L - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1     7  1  Kožnar František            ZCB  Jilemnice                      14:40,6  1 0 - -   1      14:40,6        +0,0  100,00
   2     1  1  Procházka Jakub             ZCB  OEZ Letohrad                   14:51,3  2 2 - -   4      14:51,3       +10,7  98,78
   3     2  1  Bárnet Miroslav             ZCB  OEZ Letohrad                   14:58,0  1 1 - -   2      14:58,0       +17,4  98,02
   4     3  1  Ševčík Štěpán               ZCB  Jilemnice                      15:23,7  0 2 - -   2      15:23,7       +43,1  95,10
   5    11  1  Müller Viktor               ZCB  SKP Jablonex                   15:40,1  1 2 - -   3      15:40,1       +59,5  93,24
   6     5  1  Suchomel Tomáš              ZCB  OEZ Letohrad                   15:47,5  1 1 - -   2      15:47,5     +1:06,9  92,40
   7     6  1  Zadělák Roman               ZCB  Střelka Brno                   16:00,5  1 1 - -   2      16:00,5     +1:19,9  90,92
   8     8  1  Moravec Jiří                ZCB  OEZ Letohrad                   16:46,2  0 0 - -   0      16:46,2     +2:05,6  85,73
   9     9  2  Šantora Ondřej              ZCB  Rover Praha                    16:58,4  0 2 - -   2      16:58,4     +2:17,8  84,35
  10    12  2  Bohatý Aleš                 ZCB  SKP Jablonex                   17:09,2  1 3 - -   4      17:09,2     +2:28,6  83,12
  11    13     Kavka Lukáš                 ZCB  OEZ Letohrad                   17:13,4  4 0 - -   4      17:13,4     +2:32,8  82,64
  12    10  1  Slonek Matouš               ZCB  KB N.Město                     17:25,1  1 2 - -   3      17:25,1     +2:44,5  81,31
  13     4  2  Žák Martin                  ZCB  KB N.Město                     17:30,9  4 3 - -   7      17:30,9     +2:50,3  80,66
  14    19  1  Cimr Tomáš                  ZCB  OEZ Letohrad                   17:50,5  0 4 - -   4      17:50,5     +3:09,9  78,43
  15    17  1  Krejčíř Dominik             ZCB  Střelka Brno                   18:09,6  3 0 - -   3      18:09,6     +3:29,0  76,26
  16    14  2  Matzke Patrik               ZCB  Břidličná                      18:41,0  0 0 - -   0      18:41,0     +4:00,4  72,70
  17    15  1  Janíček Štěpán              ZCB  KB N.Město                     18:49,8  3 0 - -   3      18:49,8     +4:09,2  71,70
  18    23  1  Fišera Dominik              ZCB  Jilemnice                      18:59,4  0 1 - -   1      18:59,4     +4:18,8  70,61
  19    22  2  Chmelíček Jordan            ZCB  OEZ Letohrad                   19:43,0  1 5 - -   6      19:43,0     +5:02,4  65,65
  20    21     Večeř Milan                 ZCB  OEZ Letohrad                   19:58,9  2 4 - -   6      19:58,9     +5:18,3  63,85
  21    20  2  Rosenberg Leoš              ZCB  Jilemnice                      19:02,6  4 3 - -   7      20:02,6     +5:22,0  63,43
  22    18     Beneš Viktor                ZCB  KB N.Město                     20:15,8  4 5 - -   9      20:15,8     +5:35,2  61,93
  23    16  2  Zajíček Michal              ZCB  Rover Praha                    22:31,4  1 0 - -   1      22:31,4     +7:50,8  46,53

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNS    24  1  Chvatík Viktor              ZCB  Bystřice p.H              Nestartoval(a)

Poznámka
st. č. 20 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK


                                                       ------------                                                       
                                                       | Žákyně B |                                                       
                                                       ------------                                                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L L - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    32  1  Novotná Dora                ZKB  OEZ Letohrad                   15:26,8  0 0 - -   0      15:26,8        +0,0  100,00
   2    33  1  Fáberová Zuzana             ZKB  OEZ Letohrad                   15:49,5  1 1 - -   2      15:49,5       +22,7  97,55
   3    31  1  Otavová Karolína            ZKB  KB N.Město                     16:01,0  2 1 - -   3      16:01,0       +34,2  96,30
   4    50  1  Soukupová Andrea            ZKB  Jilemnice                      16:23,4  0 1 - -   1      16:23,4       +56,6  93,89
   5    38  1  Jurčová Natálie             ZKB  Rožnov pR                      16:32,1  1 2 - -   3      16:32,1     +1:05,3  92,95
   6    36  1  Jírová Barbora              ZKB  Rover Praha                    16:48,7  0 0 - -   0      16:48,7     +1:21,9  91,16
   7    40  2  Černá Kristýna              ZKB  KB N.Město                     16:50,5  1 1 - -   2      16:50,5     +1:23,7  90,96
   8    37  1  Šambergerová Barbora        ZKB  Rover Praha                    16:50,9  1 3 - -   4      16:50,9     +1:24,1  90,92
   9    49  2  Němečková Eliška            ZKB  SKP Jablonex                   16:55,7  1 1 - -   2      16:55,7     +1:28,9  90,40
  10    35  1  Maříková Simona             ZKB  OEZ Letohrad                   17:10,3  1 2 - -   3      17:10,3     +1:43,5  88,83
  11    39  1  Zapadlová Hana              ZKB  SKP Harrach.                   18:00,2  0 1 - -   1      18:00,2     +2:33,4  83,44
  12    34  2  Kopecká Simona              ZKB  OEZ Letohrad                   18:22,5  1 3 - -   4      18:22,5     +2:55,7  81,04
  13    51  1  Pěničková Štěpánka          ZKB  Jilemnice                      18:57,0  1 1 - -   2      18:57,0     +3:30,2  77,31
  14    42  1  Pospíšilová Karolína        ZKB  SKP Jablonex                   19:02,2  1 3 - -   4      19:02,2     +3:35,4  76,75
  15    41  2  Vítková Lucie               ZKB  Jilemnice                      19:08,9  4 1 - -   5      19:08,9     +3:42,1  76,03
  16    48     Mitrusová Nikola            ZKB  Jilemnice                      19:54,9  2 2 - -   4      19:54,9     +4:28,1  71,07
  17    44     Votočková Eliška            ZKB  Jilemnice                      20:24,3  1 3 - -   4      20:24,3     +4:57,5  67,90
  18    43  2  Křoustková Veronika         ZKB  KB N.Město                     21:10,1  0 0 - -   0      21:10,1     +5:43,3  62,95
  19    46     Stará Veronika              ZKB  KB N.Město                     23:21,9  4 1 - -   5      23:21,9     +7:55,1  48,73
  20    45  2  Kloudová Pavlína            ZKB  Třebíč                         25:24,9  1 1 - -   2      25:24,9     +9:58,1  35,46

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNS    47  1  Müllerová Barbora           ZKB  Jilemnice                 Nestartoval(a)


                                                         ----------                                                         
                                                         | Žáci C |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    61  1  Václavík Adam               ZCC  Jilemnice                      15:07,1  0 2 - -   2      15:07,1        +0,0  100,00
   2    62  1  Štoček  Fabián              ZCC  Jilemnice                      15:21,0  0 2 - -   2      15:21,0       +13,9  98,46
   3    64  1  Hošek Ondřej                ZCC  Střelka Brno                   15:36,6  1 1 - -   2      15:36,6       +29,5  96,74
   4    66  1  Tolar David                 ZCC  Tatran                         16:37,5  0 2 - -   2      16:37,5     +1:30,4  90,03
   5    70  1  Graclík Jan                 ZCC  Rožnov pR                      17:00,7  0 3 - -   3      17:00,7     +1:53,6  87,47
   6    63  1  Pscheidt Lukáš              ZCC  Tatran                         17:18,7  2 2 - -   4      17:18,7     +2:11,6  85,49
   7    69  1  Korbelář Tomáš              ZCC  Jilemnice                      17:31,0  2 2 - -   4      17:31,0     +2:23,9  84,13
   8    78  2  Majvald Tadeáš              ZCC  OEZ Letohrad                   17:42,2  0 2 - -   2      17:42,2     +2:35,1  82,90
   9    71  1  Bitala Michal               ZCC  Rožnov pR                      17:50,1  0 3 - -   3      17:50,1     +2:43,0  82,03
  10    65  1  Kesler René                 ZCC  Rožnov pR                      18:05,0  3 4 - -   7      18:05,0     +2:57,9  80,38
  11    67  1  Burian Jan                  ZCC  OEZ Letohrad                   18:15,7  0 1 - -   1      18:15,7     +3:08,6  79,20
  12    75  1  Kolář Martin                ZCC  Rover Praha                    18:15,9  1 1 - -   2      18:15,9     +3:08,8  79,18
  13    74  1  Zahradník Vojtěch           ZCC  KB N.Město                     18:27,3  0 3 - -   3      18:27,3     +3:20,2  77,92
  14    73  1  Málek David                 ZCC  Bystřice p.H                   18:35,0  1 1 - -   2      18:35,0     +3:27,9  77,08
  15    68  1  Michek Lukáš                ZCC  SKP Jablonex                   17:38,3  4 2 - -   6      18:38,3     +3:31,2  76,71
  16    72  1  Oubedat Benedikt            ZCC  Rover Praha                    18:42,2  1 1 - -   2      18:42,2     +3:35,1  76,28
  17    76  1  Brachtl Adam                ZCC  Břidličná    ST                19:25,7  0 4 - -   4      19:25,7     +4:18,6  71,49
  18    80  2  Faltus Václav               ZCC  OEZ Letohrad                   19:33,4  1 3 - -   4      19:33,4     +4:26,3  70,64
  19    77  1  Grentek David               ZCC  Bystřice p.H                   19:51,7  0 3 - -   3      19:51,7     +4:44,6  68,62
  20    81  1  Vinklárek Vojtěch           ZCC  Střelka Brno                   20:06,6  2 2 - -   4      20:06,6     +4:59,5  66,98
  21    79  2  Dvorský Jiří                ZCC  Břidličná                      20:34,6  3 4 - -   7      20:34,6     +5:27,5  63,89
  22    85     Marshall Jakub              ZCC  KB N.Město                     22:12,5  3 4 - -   7      22:12,5     +7:05,4  53,10
  23    83  1  Kalus Vít                   ZCC  Bystřice p.H                   22:40,4  1 0 - -   1      22:40,4     +7:33,3  50,02
  24    82  1  Válka Jan                   ZCC  Jílové                         22:52,1  1 4 - -   5      22:52,1     +7:45,0  48,73
  25    84     Šolc Martin                 ZCC  KB N.Město                     25:02,7  3 5 - -   8      25:02,7     +9:55,6  34,34
  26    86  1  Pohlreich Daniel            ZCC  Jílové                         29:26,6  3 3 - -   6      29:26,6    +14:19,5  5,24 

Poznámka
st. č. 68 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK


                                                       ------------                                                       
                                                       | Žákyně C |                                                       
                                                       ------------                                                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    91  1  Vališová Tereza             ZKC  Tatran                         17:21,7  1 2 - -   3      17:21,7        +0,0  100,00
   2    92  1  Janatová Andrea             ZKC  Jilemnice                      17:53,0  1 2 - -   3      17:53,0       +31,3  96,99
   3    98  1  Kavanová Kristýna           ZKC  Rožnov pR                      18:32,8  0 1 - -   1      18:32,8     +1:11,1  93,17
   4    93  1  Šišková Jana                ZKC  Rožnov pR                      18:50,0  1 2 - -   3      18:50,0     +1:28,3  91,52
   5    95  1  Vodehnalová Martina         ZKC  OEZ Letohrad                   19:24,6  1 1 - -   2      19:24,6     +2:02,9  88,20
   6    99  1  Brettfeldová Veronika       ZKC  Střelka Brno                   19:37,3  0 2 - -   2      19:37,3     +2:15,6  86,98
   7   100  2  Červená Martina             ZKC  Tatran                         19:39,9  2 2 - -   4      19:39,9     +2:18,2  86,73
   8    97  1  Puskarčíková Anna           ZKC  SKP Harrach.                   20:11,0  2 4 - -   6      20:11,0     +2:49,3  83,74
   9   103  1  Zajíčková Světlana          ZKC  Rover Praha                    20:19,3  1 2 - -   3      20:19,3     +2:57,6  82,95
  10    96  2  Trávníčková Nelly           ZKC  KB N.Město                     20:23,0  1 2 - -   3      20:23,0     +3:01,3  82,59
  11   106  2  Střihavková Lucie           ZKC  OEZ Letohrad                   20:49,2  0 0 - -   0      20:49,2     +3:27,5  80,08
  12   104  2  Hořínková Dita              ZKC  Střelka Brno                   21:11,2  3 2 - -   5      21:11,2     +3:49,5  77,96
  13   109  1  Krátká Blanka               ZKC  Rover Praha                    21:35,9  0 1 - -   1      21:35,9     +4:14,2  75,59
  14   108  2  Srnská Barbora              ZKC  KB N.Město                     23:47,5  1 3 - -   4      23:47,5     +6:25,8  62,96
  15   107  2  Zimolová Lucie              ZKC  Rover Praha                    24:45,9  0 2 - -   2      24:45,9     +7:24,2  57,35
  16   102  2  Srnská Kateřina             ZKC  KB N.Město                     24:02,7  1 2 - -   3      25:02,7     +7:41,0  55,74

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNS    94  1  Jislová Erika               ZKC  SKP Jablonex              Nestartoval(a)
 DNS   101  1  Šambergerová Anna           ZKC  Rover Praha               Nestartoval(a)
 DNS   105  2  Jandeková Nela              ZKC  Hostěradice               Nestartoval(a)

Poznámka
st. č. 102 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1TK