---------                                                         
                                                         | Muži A |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1     2  M  Holubec Tomáš               M    SKP Jablonex                   26:12,0  1 0 - -   1      26:12,0        +0,0  100,00
   2     5  M  Soukup Jaroslav             M    SKP Jablonex                   27:12,0  1 1 - -   2      27:12,0     +1:00,0  96,18
   3     1  M  Hradecký Petr               M    SKP Jablonex                   27:26,0  1 1 - -   2      27:26,0     +1:14,0  95,29
   4     8  M  Moravec Ondřej              M    SKP Jablonex                   27:38,0  1 0 - -   1      27:38,0     +1:26,0  94,53
   5    12  M  Havel Jakub                 M    Jilemnice    SCM               30:43,0  2 1 - -   3      30:43,0     +4:31,0  82,76
   6     6  1  Bedrník Tomáš               M    Jilemnice                      31:39,0  1 1 - -   2      31:39,0     +5:27,0  79,20
   7    11  M  Krupčík  Tomáš              M    SKP Jablonex SCM               33:14,0  4 2 - -   6      33:14,0     +7:02,0  73,16
   8     7  2  Smetana Martin              M    SKP Jablonex                   40:53,0  3 2 - -   5      40:53,0    +14:41,0  43,96

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNF     4  M  Šlesingr Michal             M    SKP Jablonex              
 DNF    10  2  Stráněl  Jiří               M    Rover Praha               
 DNF    13  1  Šeberka Jan                 M    SKP Jablonex SCM          
 DNS     3  2  Jakš Adam                   M    Rover Praha               
 DNS     9  1  Kuřík Tomáš                 M    SKP Jablonex              


                                                        -----------                                                        
                                                        | Junioři |                                                        
                                                        -----------                                                        
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    14  M  Kristejn Lukáš              JUN  OEZ Letohrad SCM               30:57,0  2 3 - -   5      30:57,0        +0,0  100,00
   2    16  M  Exler Ondřej                JUN  OEZ Letohrad SCM               31:01,0  1 4 - -   5      31:01,0        +4,0  99,78
   3    21  M  Janoušek Martin             JUN  SKP Jablonex SCM               31:17,0  2 2 - -   4      31:17,0       +20,0  98,92
   4    15  1  Šeberka Jiří                JUN  SKP Jablonex                   32:34,0  3 1 - -   4      32:34,0     +1:37,0  94,78


                                                   ----------------                                                   
                                                   | Dorostenci   |                                                   
                                                   ----------------                                                   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    20  M  Vávra Vlastimil             DRA  OEZ Letohrad SCM               30:58,0  2 1 - -   3      30:58,0        +0,0  100,00
   2    23  M  Žák Michal                  DRA  KB N.Město                     31:41,0  0 0 - -   0      31:41,0       +43,0  97,69
   3    29  M  Krejčíř Jakub               DRA  OEZ Letohrad SCM               31:56,0  2 1 - -   3      31:56,0       +58,0  96,88
   4    25  1  Vojík  Tomáš                DRA  Jilemnice    SCM               32:06,0  0 1 - -   1      32:06,0     +1:08,0  96,34
   5    26  M  Ligaun Aleš                 DRA  SG Jbc       SCM               33:11,0  1 2 - -   3      33:11,0     +2:13,0  92,84
   6    31  M  Krupčík Matěj               DRA  SG Jbc       SCM               33:12,0  2 1 - -   3      33:12,0     +2:14,0  92,79
   7    18  M  Kroupa Ondřej               DRA  OEZ Letohrad SCM               33:25,0  1 3 - -   4      33:25,0     +2:27,0  92,09
   8    35  1  Král Vojtěch                DRA  SG Jbc                         33:43,0  1 4 - -   5      33:43,0     +2:45,0  91,12
   9    28  M  Matouš Jan                  DRA  SKP Jablonex SCM               34:12,0  0 1 - -   1      34:12,0     +3:14,0  89,56
  10    34  1  Jíra Lukáš                  DRA  Rover Praha  SCM               34:14,0  2 2 - -   4      34:14,0     +3:16,0  89,45
  11    32  1  Trávníček Matěj             DRA  KB N.Město                     35:31,0  2 2 - -   4      35:31,0     +4:33,0  85,31
  12    17  M  Řeháček Lukáš               DRA  SG Jbc       SCM               36:09,0  2 4 - -   6      36:09,0     +5:11,0  83,26
  13    30  1  Lelek Miroslav              DRA  SG Jbc       SCM               36:13,0  3 3 - -   6      36:13,0     +5:15,0  83,05
  14    33  M  Kalík Jakub                 DRA  SG Jbc                         37:08,0  1 1 - -   2      37:08,0     +6:10,0  80,09
  15    27  3  Kracík Tomáš                DRA  SKP Jablonex                   37:33,0  3 0 - -   3      37:33,0     +6:35,0  78,74
  16    37  1  Zahradník Vojtěch           DRA  KB N.Město                     38:12,0  4 5 - -   9      38:12,0     +7:14,0  76,64
  17    36  1  Věchet Ondřej               DRA  SG Jbc                         39:14,0  1 2 - -   3      39:14,0     +8:16,0  73,30
  18    22  1  Kukačka Jan                 DRA  Rover Praha                    40:32,0  4 3 - -   7      40:32,0     +9:34,0  69,11
  19    38  1  Michek Lukáš                DRA  SKP Jablonex                   41:08,0  0 2 - -   2      41:08,0    +10:10,0  67,17
  20    24  2  Stráněl Jiří                DRA  Rover Praha                    44:03,0  3 4 - -   7      44:03,0    +13:05,0  57,75

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNS    19  M  Tryzna Martin               DRA  SKP Jablonex              



                                                         ----------                                                         
                                                         | Ženy A |                                                         
                                                         ----------                                                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    41  M  Vítková Veronika            Z    SKP Jablonex SCM               20:29,0  0 1 - -   1      20:29,0        +0,0  100,00
   2    42  M  Rezlerová Magda             Z    SKP Jablonex                   22:05,0  1 2 - -   3      22:05,0     +1:36,0  92,19
   3    45  M  Tryznová Zuzana             Z    SKP Jablonex                   22:30,0  3 1 - -   4      22:30,0     +2:01,0  90,15
   4    44  M  Hořejší Veronika            Z    SKP Jablonex                   22:54,0  1 0 - -   1      22:54,0     +2:25,0  88,20
   5    43  M  Vejnarová Zdeňka            Z    SKP Jablonex                   23:12,0  2 2 - -   4      23:12,0     +2:43,0  86,74
   6    40  M  Špácová Miroslava           Z    Střelka Brno                   23:39,0  2 2 - -   4      23:39,0     +3:10,0  84,54
   7    39  1  Tomešová Barbora            Z    SKP Jablonex                   27:57,0  3 3 - -   6      27:57,0     +7:28,0  63,55

Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
 DNS    47  M  Zvařičová Veronika          Z    Jilemnice    SCM          


                                                       ------------                                                       
                                                       | Juniorky |                                                       
                                                       ------------                                                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    48  M  Landová Jitka               JKY  SG Jbc       SCM               22:40,0  2 0 - -   2      22:40,0        +0,0  100,00
   2    46  M  Soukalová Gabriela          JKY  SG Jbc       SCM               23:43,0  4 4 - -   8      23:43,0     +1:03,0  95,37
   3    50  M  Křelinová Michaela          JKY  Jilemnice    SCM               28:13,0  1 3 - -   4      28:13,0     +5:33,0  75,51




                                                   ----------------                                                   
                                                   | Dorostenky   |                                                   
                                                   ----------------                                                   
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poř. St.č.  VT Jméno                       Kat. Klub         Poznámka      Běžecký čas  L S - - SUM    Výsl. čas      Ztráta  Body 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1    55  M  Bílá Tereza                 DKA  OEZ Letohrad SCM               24:48,0  1 1 - -   2      24:48,0        +0,0  100,00
   2    56  M  Vávrová Markéta             DKA  OEZ Letohrad SCM               25:06,0  1 0 - -   1      25:06,0       +18,0  98,79
   3    49  M  Šlechtová Lenka             DKA  Jilemnice    SCM               25:38,0  2 2 - -   4      25:38,0       +50,0  96,64
   4    59  M  Havlová Veronika            DKA  Jilemnice                      26:12,0  0 3 - -   3      26:12,0     +1:24,0  94,35
   5    52  1  Vítková Monika              DKA  Jilemnice    SCM               26:23,0  1 1 - -   2      26:23,0     +1:35,0  93,62
   6    54  1  Jislová Jessica             DKA  SKP Jablonex                   26:49,0  1 2 - -   3      26:49,0     +2:01,0  91,87
   7    51  M  Puskarčíková Eva            DKA  SG Jbc       SCM               27:51,0  0 1 - -   1      27:51,0     +3:03,0  87,70
   8    58  1  Jurčová Karolína            DKA  SG Jbc                         28:09,0  1 2 - -   3      28:09,0     +3:21,0  86,49
   9    60  1  Adamcová Martina            DKA  OEZ Letohrad SCM               28:51,0  2 2 - -   4      28:51,0     +4:03,0  83,67
  10    53  1  Nykodemová Irena            DKA  SKP Jablonex                   30:48,0  3 4 - -   7      30:48,0     +6:00,0  75,81
  11    57  1  Zajíčková Světlana          DKA  Rover Praha                    32:17,0  5 1 - -   6      32:17,0     +7:29,0  69,83

************************************************************************************************************************************

Biatlon na horských kolech pro exbiatlonisty, veřejnost a děti

MUŽI EXBIATLONISTI

pořadí st.č Jméno                  kat.      L  S      běž.čas    výsl.čas         ztráta
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1      3   Toman Luboš            M-EX      2  4      27:50,0   0:27:50,0        00:00,0
 2     14   Matouš Jan             M-EX      0  0      28:41,0   0:28:41,0        00:51,0
 3      9   Balatka Miroslav       M-EX      1  3      30:24,0   0:30:24,0        02:34,0
 4      7   Troják Pavel           M-EX      0  3      30:24,0   0:30:24,0        02:34,0
 5      1   Štolba Pavel           M-EX      2  0      30:27,0   0:30:27,0        02:37,0
 6     12   Hák Zdeněk             M-EX      0  1      30:34,0   0:30:34,0        02:44,0
 7      6   Rypl Martin            M-EX      3  0      30:39,0   0:30:39,0        02:49,0
 8      5   Pech Michal            M-EX      1  3      31:19,0   0:31:19,0        03:29,0
 9     13   Zuzánek Miloslav       M-EX      0  2      32:22,0   0:32:22,0        04:32,0
10      8   Šváb Petr              M-EX      4  4      33:02,0   0:33:02,0        05:12,0
11      2   Čapek Milan            M-EX      2  1      34:03,0   0:34:03,0        06:13,0
12     10   Bedrník Jaroslav       M-EX      1  2      35:57,0   0:35:57,0        08:07,0
13      4   Pleštil Petr           M-EX      2  4      47:46,0   0:47:46,0        19:56,0

DNF    11   Nipča Jakub                      1  5

ŽENY EXBIATLONISTKY
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     22   Pešinová Jitka         Z-EX      0  1      23:29,0   0:23:29,0        00:00,0
 2     23   Vápeníková Jana        Z-EX      0  1      25:47,0   0:25:47,0        02:18,0
 3     24   Janošcová Markéta      Z-EX      1  4      29:59,0   0:29:59,0        06:30,0
 4     21   Smetanová Karolína     Z-EX      3  3      32:14,0   0:32:14,0        08:45,0

MUŽI PŘÍCHOZÍ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     35   Berger Jiří            M-PR      2         18:16,0   0:18:16,0        00:00,0
 2     32   Jirka Jiří             M-PR      2         21:31,0   0:21:31,0        03:15,0
 3     41   Chadim Bohumír         M-PR      5         22:12,0   0:22:12,0        03:56,0
 4     37   Fól Jiří               M-PR      4         22:30,0   0:22:30,0        04:14,0
 5     36   Zeman Lukáš            M-PR      3         22:37,0   0:22:37,0        04:21,0
 6     39   Sigmund Jiří           M-PR      1         22:39,0   0:22:39,0        04:23,0
 7     34   Pešina Jan             M-PR      4         22:55,0   0:22:55,0        04:39,0
 8     38   Pospíšil Boris         M-PR      3         23:01,0   0:23:01,0        04:45,0
 9     44   Havel Tomáš            M-PR      3         23:08,0   0:23:08,0        04:52,0
10     40   Kolník Petr            M-PR      1         23:18,0   0:23:18,0        05:02,0
11     43   Minář Jan              M-PR      4         24:30,0   0:24:30,0        06:14,0
12     33   Sudek Petr             M-PR      4         25:42,0   0:25:42,0        07:26,0
13     42   Král Luboš             M-PR      2         26:34,0   0:26:34,0        08:18,0

ŽENY PŘÍCHOZÍ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     52   Fólová Martina         Z-PR      3         17:54,0   0:17:54,0        00:00,0
 2     54   Krupčíková Zuzana      Z-PR      2         19:50,0   0:19:50,0        01:56,0
 3     51   Boudíková Adéla        Z-PR      1         19:59,0   0:19:59,0        02:05,0
 4     53   Fólová Hana            Z-PR      4         21:28,0   0:21:28,0        03:34,0

MLÁDEŽ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     61   Müller Viktor            ML      2         16:06,0   0:16:06,0        00:00,0
 2     62   Němčeková Eliška         ML      0         16:52,0   0:16:52,0        00:46,0
 3     63   Pospíšilová Karolín      ML      1         17:48,0   0:17:48,0        01:42,0
 4     64   Bohatý Aleš              ML      0         19:05,0   0:19:05,0        02:59,0



DĚTI  NEJMLADŠÍ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1      8   Brabec Vojtěch                           0:01:02,0   0:01:02,0        00:00,0
 2      7   Pešina Jakub                             0:01:09,0   0:01:09,0        00:07,0
 3      9   Hable Diana                              0:01:19,0   0:01:19,0        00:17,0
 4      6   Smetanová  Markéta                       0:01:24,0   0:01:24,0        00:22,0
 5      4   Šercl  Miroslav                          0:01:42,0   0:01:42,0        00:40,0
 6      3   Pešina Jan                               0:01:54,0   0:01:54,0        00:52,0
 7      1   Šimůnek Petr                             0:02:04,0   0:02:04,0        01:02,0
 8      5   Víchová Alexandra                        0:02:09,0   0:02:09,0        01:07,0
 9      2   Vápeník  Theodor                         0:02:52,0   0:02:52,0        01:50,0

DĚTI  STŘEDNÍ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     12   Hable Rudolf                             0:02:59,0   0:02:59,0        00:00,0
 2     14   Málek  Jan                               0:03:18,0   0:03:18,0        02:16,0
 3     13   Brabec Ondřej                            0:03:24,0   0:03:24,0        02:22,0
 4     11   Plazzerová Vendula                       0:03:25,0   0:03:25,0        02:23,0
 5     10   Málek  Ondřej                            0:04:24,0   0:04:24,0        03:22,0

DĚTI  STARŠÍ
-----------------------------------------------------------------------------------------
 1     16   Němeček  Josef                           0:03:44,0   0:03:44,0        00:00,0
 2     15   Smetanová  Barbora                       0:04:23,0   0:04:23,0        03:21,0
 3     18   Šmaus Tonda                              0:04:23,0   0:04:23,0        03:21,0
 4     17   Zikmundová Anita                         0:04:36,0   0:04:36,0        03:34,0

       19   Šmaus Jan                                0:05:25,0   0:05:25,0        04:23,0