Členové SKP Kornspitz Jablonec

Biatlonisté SKP Kornspitz Jablonec

Reprezentace - muži

Ondřej
Moravec
Ondřej Moravec

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 8.IN 8.SP 2.PU 3.MS 11.RL 2.Mix

2010 Vancouver (CAN) 67.SP

2006 Torino - Cesana San Sicario (ITA) 32.SP 39.PU 6.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 4.IN 35.SP 31.PU 4.MS 6.RL 3.Mix

2012 Ruhpolding (GER) 12.IN 18.SP 15.PU 13.MS 9.RL 8.Mix

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 82.SP 10.RL 11.Mix

2008 Oestersund (SWE) 44.IN 7.RL 12.Mix

2007 Antholz-Anterselva (ITA) 56.SP 49.PU 5.RL 8.Mix

Světové poháry - nejlepší umístění:

1. MS 2012/13 Oslo Holmenkollen (NOR)

2. PU 2013/14 Sochi (RUS)

2. SP 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

2. PU 2012/13 Pokljuka (SLO)

3. MS 2013/14 Sochi (RUS)

3. PU 2012/13 Oberhof (GER)

4. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

4. IN 2012/13 Nove Mesto (CZE)

4. MS 2012/13 Nove Mesto (CZE)

4. SP 2007/08 Khanty-Mansiysk (RUS)

5. MS 2013/14 Oberhof (GER)

6. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

Světový pohár celkově:

2013/14  15.místo

2012/13  12.místo

2011/12  28.místo

2010/11  51.místo

2009/10  66.místo

2008/09  99.místo

2007/08  45.místo

2006/07  55.místo

2005/06  51.místo

2004/05  83.místo

Další soutěže:

3. místo ME 2009 (letní biatlon)

2. místo MSJ 2005

1. a 2. místo MEJ 2005

2 x 1. místo MEJ 2004

podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2004

1. místo MEJ 2003

2 x 3. místo MSJ 2003

podíl na 1. místě štafety ČR MEJ 2003

2 x 2. místo MSJ 2002

podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2002

několikanásobný mistr ČR

IBU

Jaroslav
Soukup
Jaroslav Soukup

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 17.IN 3.SP 20.PU 24.MS 11.RL 2.Mix

2010 Vancouver (CAN) 30.IN 52.SP 51.PU 7.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 39.IN 27.SP 42.PI 6.RL 3.Mix

2012 Ruhpolding (GER) 3.IN 43.SP 21.PU 11.MS 9.RL

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 79.IN 76.SP 10.RL

2009 Pyeong Chang (KOR) 11.IN 37.SP 47.PU 10.RL

2008 Oestersund (SWE) 58.SP 49.PU 7.RL 12.Mix

2007 Antholz-Anterselva (ITA) 53.IN 32.SP 33.PU

Světové poháry - nejlepší umístění:

3. SP 2013/14 Sochi (RUS)

3. IN 2011/12 Ruhpolding (GER)

3. PU 2011/12 Oestersund (SWE)

4. IN 2009/10 Antholz-Anterselva (ITA)

7. MS 2011/12 Antholz-Anterselva (ITA)

7. SP 2011/12 Oestersund (SWE)

7. IN 2010/11 Pokljuka (SLO)

9. SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

10. PU 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

10. IN 2013/14 Ruhpolding (GER)

10. SP 2012/13 Antholz-Anterselva (ITA)

11. PU 2013/14 Pokljuka (SLO)

Světový pohár celkově:

2013/14  31.místo

2012/13  56.místo

2011/12  25.místo

2010/11  44.místo

2009/10  37.místo

2008/09  43.místo

2007/08  54.místo

2006/07  62.místo

2005/06  74.místo

Další soutěže:

podíl na 3. místě smíšené štafety ČR ME 2009 (letní biatlon)

1. a 2x3. místo Světová universiáda 2009

3. místo ME 2008 (letní biatlon)

2. místo ME 2007

2. místo závod Světové universiády 2007

3. místo Světová universiáda 2005

podíl na 3. místě štafety ČR MSJ 2003

podíl na 1. místě štafety ČR MEJ 2003

podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2002

podíl na 3. místě štafety ČR MEJ 2001

podíl na 3. místě štafety ČR MEJ 2000

několikanásobný mistr ČR

IBU

Michal
Šlesingr
Michal Šlesingr

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 57.IN 31.SP DNS.PU

2010 Vancouver (CAN) 17.IN 18.SP 29.PU 16.MS 7.RL

2006 Torino - Cesana San Sicario (ITA) 45.IN 55.SP 32.PU 6.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 30.IN 52.SP DNS.PU 6.RL

2012 Ruhpolding (GER) 6.IN 25.SP 29.PU 12.MS 9.RL

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 12.IN 12.SP 8.PU 26.MS 10.RL

2009 Pyeong Chang (KOR) 38.IN 32.SP 19.PU 10.RL

2008 Oestersund (SWE) 10.IN 6.SP 5.PU 26.MS 7.RL

2007 Antholz-Anterselva (ITA) 3.IN 2.SP 4.PU 20.MS 5.RL

2005 Khanty-Mansiysk (RUS) 4.Mix

2005 Hochfilzen (AUT) 9.IN 59.SP 18.PU 21.MS 11.RL

2004 Oberhof (GER) 22.IN 41.SP 44.PU 8.RL

2003 Khanty-Mansiysk (RUS) 27.IN 50.SP 39.PU 6.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

1. MS 2007/08 Oslo Holmenkollen (NOR)

2. IN 2011/12 Oestersund (SWE)

2. SP 2010/11 Fort Kent, ME (USA)

2. SP 2006/07 Antholz-Anterselva (ITA)

3. PU 2012/13 Khanty-Mansiysk (RUS)

3. SP 2010/11 Oberhof (GER)

3. MS 2007/08 Khanty-Mansiysk (RUS)

3. IN 2006/07 Antholz-Anterselva (ITA)

4. PU 2010/11 Fort Kent, ME (USA)

4. IN 2009/10 Pokljuka (SLO)

4. SP 2008/09 Oberhof (GER)

4. 5x in career

2013/14 47

Světový pohár celkově:

2012/13  21.místo

2011/12  10.místo

2010/11  9.místo

2009/10  29.místo

2008/09  20.místo

2007/08  19.místo

2006/07  16.místo

2005/06  29.místo

2004/05  37.místo

2003/04  70.místo

2002/03  78.místo

Další soutěže:

2. a 3. místo ME 2008

podíl 2 x 2. místo MSJ 2003

2. místo MEJ 2003

1. a 3. místo MSJ 2002

podíl na 2. místě štafety ČR MSJ 2002

2. a 3. místo MEJ 2001

podíl na 3. místě štafety ČR MEJ 2001

několikanásobný mistr ČR

IBU

Michal
Krčmář
Michal Krčmář

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 61.IN 11.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 6.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

24. SP 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

42. SP 2013/14 Hochfilzen (AUT)

45. PU 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

46. SP 2013/14 Pokljuka (SLO)

47. PU 2013/14 Ruhpolding (GER)

53. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

53. PU 2013/14 Pokljuka (SLO)

54. PU 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

54. PU 2013/14 Hochfilzen (AUT)

57. IN 2013/14 Ruhpolding (GER)

57. SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

61. IN 2013/14 Sochi (RUS)

Světový pohár celkově:

2013/14  84.místo

IBU

Tomáš
Krupčík
Tomáš Krupčík

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 75.SP 11.RL

Mistrovství Evropy:

2013 Bansko (BUL) 30.IN 36.SP 32.PU

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 17.IN 62.SP 6.RL

2011 Ridnaun-Val Ridanna (ITA) 18.IN 60.SP 12.RL

2010 Otepää (EST) 31.IN 39.SP 41.PU 14.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

25. SP 2013/14 Antholz-Anterselva (ITA)

38. SP 2013/14 Oestersund (SWE)

39. SP 2013/14 Oberhof (GER)

43. PU 2013/14 Antholz-Anterselva (ITA)

52. PU 2013/14 Hochfilzen (AUT)

55. PU 2012/13 Hochfilzen (AUT)

56. SP 2012/13 Hochfilzen (AUT)

57. SP 2013/14 Hochfilzen (AUT)

57. PU 2012/13 Oberhof (GER)

58. SP 2012/13 Oberhof (GER)

60. PU 2013/14 Oberhof (GER)

67. SP 2012/13 Pokljuka (SLO)

Světový pohár celkově:

2013/14  79.místo

IBU

Lukáš
Kristejn
Lukáš Kristejn

Mistrovství světa juniorů:

2010 Torsby (SWE) 43.IN 55.SP 7.RL

2009 Canmore (CAN) 24.IN 17.SP 24.PU 11.RL

2008 Ruhpolding (GER) 62.IN 36.SP 41.PU

Mistovství Evropy:

2014 Nove Mesto (CZE) 40.IN 43.SP 29.PU 9.RL

2013 Bansko (BUL) 41.IN 35.SP 20.PU

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 18.IN 22.SP 32.PU 6.RL

2011 Ridnaun-Val Ridanna (ITA) 27.IN 56.SP 39.PU 12.RL

2009 Ufa (RUS)- MEJ 11.IN 23.SP 18.PU 4.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

43. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

44. PU 2011/12 Kontiolahti (FIN)

49. PU 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

51. PU 2013/14 Kontiolahti (FIN)

52. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

53. SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

56. SP 2011/12 Kontiolahti (FIN)

62. SP 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

78. SP 2011/12 Khanty-Mansiysk (RUS)

79. SP 2012/13 Pokljuka (SLO)

IBU

Vít
Jánov
Vít Jánov

Mistrovství světa juniorů:

2008 Ruhpolding (GER) 41.IN 51.SP 31.PU 10.RL

2007 Martell-Val Martello (ITA) 68.IN 19.SP 13.PU 6.RL

2006 Presque Isle, ME (USA) 40.IN 34.SP 28.PU

Mistovství Evropy:

2013 Bansko (BUL) 45.IN 14.SP 7.PU

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 35IN. 32.SP 20.PU 6.RL

2011 Ridnaun-Val Ridanna (ITA) 15.IN 16.SP 30.PU 12.RL

2010 Otepää (EST) 22.IN 30.SP 34.PU 14.RL

2009 Ufa (RUS) 12.IN 29.SP 27.PU

2008 Nove Mesto (CZE)- MEJ 25.SP 7.PU 5.RL

2006 Langdorf-Arbersee (GER)- MEJ 5.IN 5.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

39 SP 2012/13 Sochi (RUS)

41 SP 2013/14 Hochfilzen (AUT)

52 SP 2009/10 Oslo Holmenkollen (NOR)

53 PU 2009/10 Oslo Holmenkollen (NOR)

55 PU 2013/14 Kontiolahti (FIN)

55 SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

55 PU 2013/14 Pokljuka (SLO)

56 SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

56 SP 2013/14 Pokljuka (SLO)

57 PU 2013/14 Hochfilzen (AUT)

65 SP 2010/11 Pokljuka (SLO)

68 SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

Světový pohár celkově:

2012/13  100.místo

IBU

Matěj
Krupčík
Matěj Krupčík

Mistrovství světa juniorů:

2013 Obertilliach (AUT) 23.IN 23.SP 20.PU 6.RL

2012 Kontiolahti (FIN) 7.IN 56.SP 54.PU 2.RL

2011 Nove Mesto (CZE)- MSD 31.IN 38.SP 34.PU 4.RL

Mistrovství Evropy:

2014 Nove Mesto (CZE) 43.IN 55.SP 38.PU 9.RL

2013 Bansko (BUL)- MEJ 11.IN 7.SP 9.PU 9.RL

IBU

Tomáš
Vojík
Tomáš Vojík

Mistrovství světa juniorů:

2014 Presque Isle, ME (USA) 4.IN 29.SP 32.PU 9.RL

2013 Obertilliach (AUT) 23.IN 24.SP 15.PU 6.RL

2012 Kontiolahti (FIN)- MSD 56.IN 16.SP 16.PU

Mistrovství Evropy juniorů:

2014 Nove Mesto (CZE) 11.IN 7.SP 16.PU LPD

2013 Bansko (BUL) 48.IN 40.SP

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 20.SP 23.PU

IBU

 

Reprezentace - ženy

Gabriela
Soukalová
Gabriela Soukalová

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 4.IN 29.SP 4.PU 2.MS 4.RL 2.Mix

2010 Vancouver (CAN) 60.IN 16.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 12.IN 14.SP 20.PU 18.MS 10.RL 3.Mix

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 47.IN 25.SP 22.PU 11.RL 11.Mix

Světové poháry - nejlepší umístění:

1. IN 2013/14 Ruhpolding (GER)

1. PU 2013/14 Ruhpolding (GER)

1. IN 2013/14 Oestersund (SWE)

1. 7x in career

2. MS 2013/14 Sochi (RUS)

2. PU 2012/13 Pokljuka (SLO)

3. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

3. MS 2012/13 Pokljuka (SLO)

4. IN 2013/14 Sochi (RUS)

4. PU 2013/14 Sochi (RUS)

4. PU 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

4. SP 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

Světový pohár celkově:

2013/14  4.místo

2012/13  6.místo

2011/12  93.místo

2010/11  68.místo

Další soutěže:

2. místo - závod smíšených štafet SP Hochfilzen 2011

2. místo ME do 26 let 2011

IBU

Veronika
Vítková
Veronika Vítková

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 6.IN 16.SP 21.PU 8.MS 4.RL 2.Mix

2010 Vancouver (CAN) 68.IN 24.SP 37.PU 16.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 14.IN 10.SP 8.PU 19.MS 10.RL 3.Mix

2012 Ruhpolding (GER) 15.IN 25.SP 18.PU 14.MS 10.RL 8.Mix

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 8.IN 55.SP 34.PU 30.MS 11.RL 11.Mix

2009 Pyeong Chang (KOR) 5.IN 18.SP 10.PU 10.MS 12.RL

2008 Oestersund (SWE) 14.IN 57.SP 16.RL 12.Mix

Světové poháry - nejlepší umístění:

2. SP 2013/14 Hochfilzen (AUT)

2. PU 2012/13 Oberhof (GER)

3. IN 2013/14 Ruhpolding (GER)

4. PU 2013/14 Hochfilzen (AUT)

5. PU 2013/14 Ruhpolding (GER)

5. PU 2012/13 Pokljuka (SLO)

5. IN 2008/09 Pyeong Chang (KOR)

6. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

6. PU 2013/14 Kontiolahti (FIN)

6. IN 2013/14 Sochi (RUS)

7. PU 2012/13 Oestersund (SWE)

8. MS 2013/14 Sochi (RUS)

Světový pohár celkově:

2013/14  9.místo

2012/13  16.místo

2011/12  25.místo

2010/11  43.místo

2009/10  63.místo

2008/09  36.místo

2007/08  59.místo

Další soutěže:

2. místo - závod smíšených štafet SP Hochfilzen 2011

2. místo MSJ 2009

1. místo ve štafetě ČR MSJ 2009

2. a 3. místo MEJ 2008

2. místo MSJ 2008

3. místo MEJ 2007

1. místo MS dorostu 2005

6

několikanásobná mistryně ČR (v juniorských i seniorských kategoriích)

IBU

Jitka
Landová
Jitka Landová

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 60.IN 50.SP 52.PU 4.RL

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 61.IN 47.SP 42.PU 10.RL

2012 Ruhpolding (GER) 82.IN 73.SP 10.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

26. SP 2013/14 Antholz-Anterselva (ITA)

37. SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

37. PU 2013/14 Kontiolahti (FIN)

37. SP 2012/13 Sochi (RUS)

39. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

39. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

42. PU 2012/13 Nove Mesto (CZE)

44. PU 2013/14 Antholz-Anterselva (ITA)

47. PU 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

47. SP 2012/13 Nove Mesto (CZE)

48. SP 2012/13 Khanty-Mansiysk (RUS)

49. PU 2013/14 Pokljuka (SLO)

Světový pohár celkově:

2013/14  75.místo

2012/13  97.místo

IBU

Eva
Puskarčíková
Eva Puskarčíková

Olympijské hry:

2014 Sochi (RUS) 22.IN 45.SP 42.PU 4.RL

Mistrovství světa juniorů:

2012 Kontiolahti (FIN) 26.IN 31.SP 30.PU 12.RL

2011 Nove Mesto (CZE) 62.IN 23.SP 15.PU 9.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

22 IN 2013/14 Sochi (RUS)

25 SP 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

29 PU 2013/14 Oberhof (GER)

35 PU 2013/14 Annecy-Le Grand Bornand (FRA)

36 PU 2013/14 Hochfilzen (AUT)

38 SP 2013/14 Oberhof (GER)

38 SP 2013/14 Hochfilzen (AUT)

42 PU 2013/14 Sochi (RUS)

45 SP 2013/14 Sochi (RUS)

51 SP 2013/14 Antholz-Anterselva (ITA)

52 SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

65 SP 2013/14 Pokljuka (SLO)

Světový pohár celkově:

2013/14 65

IBU

Barbora
Tomešová
Barbora Tomešová

Mistrovství světa:

2013 Nove Mesto (CZE) 40.IN 61.SP 10.RL

2012 Ruhpolding (GER) 83.IN 85.SP 10.RL

2011 Khanty-Mansiysk (RUS) 35.IN 62.SP 11.RL

Mistrovství světa juniorů:

2007 Martell-Val Martello (ITA) 39.SP 31.PU 8.RL

2006 Presque Isle, ME (USA) 9.IN 32.SP 36.PU 8.RL

2005 Kontiolahti (FIN) 46.IN 27.SP 25.PU

Světové poháry - nejlepší umístění:

20. IN 2013/14 Oestersund (SWE)

22. SP 2010/11 Pokljuka (SLO)

25. SP 2012/13 Oslo Holmenkollen (NOR)

33. IN 2010/11 Pokljuka (SLO)

35. IN 2010/11 Khanty-Mansiysk (RUS)

36. IN 2010/11 Ruhpolding (GER)

37. SP 2009/10 Kontiolahti (FIN)

38. SP 2010/11 Ruhpolding (GER)

40. IN 2012/13 Nove Mesto (CZE)

40. SP 2009/10 Oslo Holmenkollen (NOR)

41. PU 2009/10 Kontiolahti (FIN)

42. PU 2010/11 Oslo Holmenkollen (NOR)

Světový pohár celkově:

2013/14  81.místo

2012/13  79.místo

2010/11  64.místo

2009/10  97.místo

Další soutěže:

4. místo ME do 26 let 2010

podíl na 3. místě smíšené štafety ČR ME 2009 (letní biatlon)

podíl na 2. místě smíšené štafety ČR ME 2008 (letní biatlon)

4. místo MSJ 2007 (letní biatlon)

IBU

Lea
Johanidesová
Lea Johanidesová

Mistrovství světa juniorů:

2010 Torsby (SWE) 37.IN 49.SP 41.PU

2008 Ruhpolding (GER) 18.IN 14.SP 26.PU

2007 Martell-Val Martello (ITA) 7.IN 26.SP 33.PU

Mistrovství Evropy:

2014 Nove Mesto (CZE) 29.IN 50.SP 44.PU

2013 Bansko (BUL) 23.IN 20.SP 20.PU 2.RL

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 24.IN 42.SP 4.RL

2011 Ridnaun-Val Ridanna (ITA) 41.SP 8.RL

2010 Otepää (EST) - MEJ 15.IN 28.SP 24.PU 9.RL

2008 Nove Mesto (CZE) - MEJ 6.IN 31.SP 22.PU

2006 Langdorf-Arbersee (GER) - MEJ 49.IN 51.SP 7.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

42. SP 2013/14 Pokljuka (SLO)

48. PU 2013/14 Pokljuka (SLO)

50. SP 2010/11 Oberhof (GER)

64. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

67. SP 2011/12 Oberhof (GER)

72. SP 2011/12 Nove Mesto (CZE)

75. IN 2011/12 Nove Mesto (CZE)

75. IN 2011/12 Oestersund (SWE)

76. SP 2013/14 Oslo Holmenkollen (NOR)

76. SP 2013/14 Kontiolahti (FIN)

83. SP 2010/11 Ruhpolding (GER)

84. SP 2011/12 Hochfilzen (AUT)

IBU

Veronika
Zvařičová
Veronika Zvařičová

Olympijské hry:

2010 Vancouver (CAN) 71.SP

Mistrovství světa:

2012 Ruhpolding (GER) 52.IN 70.SP 10.RL

2009 Pyeong Chang (KOR) 22.SP 36.PU 12.RL

Světové poháry - nejlepší umístění:

22. SP 2008/09 Pyeong Chang (KOR)

34. SP 2012/13 Oestersund (SWE)

36. PU 2008/09 Pyeong Chang (KOR)

48. SP 2012/13 Ruhpolding (GER)

48. SP 2009/10 Hochfilzen (AUT)

52. IN 2011/12 Ruhpolding (GER)

54. PU 2012/13 Oestersund (SWE)

59. SP 2010/11 Antholz-Anterselva (ITA)

64. IN 2009/10 Antholz-Anterselva (ITA)

66. SP 2012/13 Oberhof (GER)

68. SP 2011/12 Kontiolahti (FIN)

70. SP 2012/13 Hochfilzen (AUT)

Světový pohár celkově:

2012/13  92.místo

2008/09  79.místo

Další soutěže:

2. místo ME 2009 (letní biatlon)

6. místo MEJ 2009 (letní biatlon)

IBU

Kristýna
Černá
Černá Kristýna

Mistrovství světa juniorů:

2014 Presque Isle, ME (USA) 30.IN 43.SP 8.RL

2013 Obertilliach (AUT) 48.IN 41.SP 32.PU 14.RL

2012 Kontiolahti (FIN) 6.IN 17.SP 16.PU 12.RL

2011 Nove Mesto (CZE) 39.IN 41.SP 34.PU 12.RL

Mistrovství Evropy juniorů:

2014 Nove Mesto (CZE) 16.IN 29.SP 45.PU

2013 Bansko (BUL) 25.IN 30.SP 25.PU 9.PR

2012 Brezno-Osrblie (SVK) 15.IN 23.SP 19.PU 6.RL

IBU

Lucie
Charvátová
Lucie Charvátová

Mistrovství světa juniorů:

2014 Presque Isle, ME (USA) 32.IN 34.SP 24.PU 8.RL

Mistrovství Evropy juniorů:

2014 Nove Mesto (CZE) 35.IN 12.SP 23.PU

IBU

Ludmila
Horká
Horká Ludmila

Další soutěže - běh na lyžích:

2009/2010   Juniorská mistryně republiky

2012   Celosvětová vítězka Red Bull Nordix v Norsku,

2011/2012 v 3.místo na mistrovství republiky dospělých, vítězka českého poháru

2010/2011   Juniorská mistryně republiky, vítězka českého poháru

2010/2011 v 2. místo na mistrovství republiky dospělých

IBU

 

Realizační tým

Ondřej Rybář - šéftrenér Ondřej Rybář
Marek Lejsek - trenér mužů Marek Lejsek
Zdeněk Vítek - trenér žen Zdeněk Vítek
Marian Málek - trenér žen Marian Málek
Jiří Holubec - trenér žen Jiří Holubec
Aleš Ligaun - trenér mužů Aleš Ligaun
Jindřich Šikola - trenér juniorek Jindřich Šikola
Aleš Lejsek - trenér SCM Aleš Lejsek
Irena Česneková - rehabilitace Irena Česneková