PROGRAM
PROPOZICE
TRATĚ
PŘIHLÁŠKY
VÝSLEDKY
AKTUALITY
ZPĚT

Mistrovství ČR v biatlonu na horských kolech
Závod Exbiatlonistů
Závod pro veřejnost
Závod žactva
Závod dětí

Štafetový závod smíšených dvojic

Kompletní výsledky závodů ve formátu .xls



5. Mistrovství ČR v biatlonu na horských kolech Výsledková listina Jablonec nad Nisou 16.6.2001 Muži - 9 km poř. st.Jméno Klub L S C celkem ztráta 1. 1 Holubec Tomáš SKP Jablonex 11 2 27:31,0 2. 7 Vítek Zdeněk SKP Jablonex 22 4 28:37,0 01:06,0 3. 4 Masařík Ivan SKP Jablonex 30 3 28:55,0 01:24,0 4. 5 Garabík Petr SKP Jablonex 10 1 29:13,0 01:42,0 5. 8 Jakeš Michal Letohrad 21 3 29:45,0 02:14,0 6. 6 Málek Marian SKP Jablonex 23 5 30:21,0 02:50,0 7. 3 Staněk David KB Dukovany 51 6 32:07,0 04:36,0 8. 2 Krutiš Adam KB Dukovany 13 4 32:11,0 04:40,0 Junioři - 6 km poř. st.Jméno Klub L S C celkem ztráta 1. 21 Moravec Ondřej Letohrad 10 1 29:23,0 2. 15 Balatka Martin SKP Jablonex 21 3 29:51,0 00:28,0 3. 18 Klvaňa Vítězslav KB ST. Město 41 5 29:56,0 00:33,0 4. 24 Šlesingr Michal Letohrad 10 1 30:02,0 00:39,0 5. 16 Soukup Jaroslav KB Jilemnice 32 5 30:26,0 01:03,0 6. 14 Lejsek Aleš SKP Jablonex 03 3 30:32,0 01:09,0 7. 20 Balatka Miroslav SG Jablonec 12 3 31:21,0 01:58,0 8. 10 Duda Radim SKP Jablonex 03 3 31:59,0 02:36,0 9. 26 Hořínek Matěj Letohrad 41 5 32:00,0 02:37,0 10. 19 Přikryl Milan Letohrad 40 4 34:09,0 04:46,0 11. 22 Nastoupil Lukáš Letohrad 14 5 34:13,0 04:50,0 12. 17 Hradecký Petr Letohrad 33 6 34:32,0 05:09,0 13. 9 Suchánek Pavel SKP Jablonex 23 5 35:33,0 06:10,0 14. 25 Flekna Tomáš SKP Jablonex 33 6 36:34,0 07:11,0 23 Staněk Ondřej KB Dukovany nedokončil 13 Leinweber Lukáš Letohrad nedokončil 11 Kouřil Lukáš KB Jilemnice nedokončil Ženy - 6 km poř. st.Jméno Klub L S C celkem ztráta 1. 38 Doskočilová Radka SKP Jablonex 00 0 21:34,0 2. 31 Česneková Irena SKP Jablonex 21 3 21:43,0 00:09,0 3. 33 Losmanová Kateřina SKP Jablonex 00 0 21:55,0 00:21,0 4. 37 Pešinová Jitka SKP Jablonex 20 2 22:43,0 01:09,0 5. 35 Janoušková Lucie KB Jilemnice 31 4 23:46,0 02:12,0 6. 32 Tomšová Irena SKP Jablonex 01 1 24:16,0 02:42,0 7. 34 Dufková Jana SKP Jablonex 12 3 24:25,0 02:51,0 Juniorky - 6 km poř. st.Jméno Klub L S C celkem ztráta 1. 42 Rezlerová Magda KB Jilemnice 01 1 23:00,0 2. 46 Šponarová Lenka Letohrad 12 3 24:15,0 01:15,0 3. 44 Dušková Lada Letohrad 43 7 24:29,0 01:29,0 4. 50 Moravcová Klára Letohrad 23 5 24:41,0 01:41,0 5. 51 Moravcová Petra Letohrad 11 2 25:39,0 02:39,0 6. 41 Minářová Kateřina SKP Jablonex 24 6 26:23,0 03:23,0 7. 48 Leinweberová MartinaLetohrad 31 4 26:53,0 03:53,0 8. 39 Veselá Miroslava Letohrad 43 7 27:22,0 04:22,0 9. 45 Hlavsová Tereza Letohrad 22 4 27:23,0 04:23,0 10. 43 Janoušková Zuzana KB Jilemnice 43 7 29:56,0 06:56,0 11. 40 Jindříšková Petra KB Jilemnice 24 6 34:13,0 11:13,0 47 Skácelíková Iva Letohrad nedokončila 49 Halfarová Michaela SG Jablonec diskvalifikace čl. 11.5,k Zpět

Biatlon na horských kolech Výsledková listina - závody pro veřejnost Jablonec nad Nisou 16.6.2001 pořst.čJméno čas L S C celkem ztráta Exbiatlonisté 1. 5 Dytrt Aleš 27:06,0 0 1 1 27:06,0 2. 14 Sucharda Jan 27:33,0 0 2 2 27:33,0 00:27,0 3. 15 Matouš Jan 28:41,0 0 3 3 28:41,0 01:35,0 4. 4 Balatka Miroslav 28:42,0 0 3 3 28:42,0 01:36,0 5. 9 Kozdera Petr 30:22,0 1 2 3 30:22,0 03:16,0 6. 3 Kos Tomáš 31:17,0 0 0 0 31:17,0 04:11,0 7. 13 Šváb Petr 31:35,0 1 2 3 31:35,0 04:29,0 8. 8 Bedrník Jarda 32:25,0 0 3 3 32:25,0 05:19,0 9. 7 Janoušek Milan 33:34,0 1 1 2 33:34,0 06:28,0 10. 1 Nipča Aleš 33:57,0 1 3 4 33:57,0 06:51,0 11. 2 Čermák Jiří 34:13,0 0 3 3 34:13,0 07:07,0 12. 11 Čech Petr 34:49,0 0 4 4 34:49,0 07:43,0 13. 10 Janoušek Petr 35:06,0 0 3 3 35:06,0 08:00,0 14. 6 Zelinka Jan 36:15,0 1 1 2 36:15,0 09:09,0 Exbiatlonistky 1. 21 Vápeníková Jana 25:39,0 0 1 1 25:39,0 2. 22 Lehká Gabriela 27:50,0 1 2 3 27:50,0 02:11,0 3. 23 Pelcová Jiřina 29:19,0 1 2 3 29:19,0 03:40,0 Zpět

Příchozí - muži 1. 36 Lubas Miloš 18:34,0 2 2 18:34,0 2. 47 Tryzna Jan 18:44,0 1 1 18:44,0 00:10,0 3. 43 Knop Miroslav 19:40,0 1 1 19:40,0 01:06,0 4. 34 Hořejší Michal 20:12,0 4 4 20:12,0 01:38,0 5. 31 Vápeník Theodor 20:31,0 4 4 20:31,0 01:57,0 6. 41 Skalický Michal 20:31,0 3 3 20:31,0 01:57,0 7. 35 Liška Jakub 21:03,0 4 4 21:03,0 02:29,0 8. 32 Antoš Jaroslav 21:04,0 2 2 21:04,0 02:30,0 9. 42 Šťastný Jan 21:10,0 2 2 21:10,0 02:36,0 10. 48 Fól Jiří 21:29,0 2 2 21:29,0 02:55,0 11. 33 Klíma Stanislav 21:49,0 3 3 21:49,0 03:15,0 12. 40 Tomeš Miroslav 23:32,0 2 2 23:32,0 04:58,0 13. 37 Rieger Ilja 23:39,0 0 0 23:39,0 05:05,0 14. 38 Novák Petr 24:16,0 2 2 24:16,0 05:42,0 15. 44 Štrégl Tomáš 24:55,0 3 3 24:55,0 06:21,0 16. 39 Tischer Jaroslav 25:38,0 0 0 25:38,0 07:04,0 17. 46 Novák Zdeněk 30:58,0 4 4 30:58,0 12:24,0 18. 45 Havelka Petr disk. - čl. 11.5,k Příchozí - ženy 1. 54 Tryznová Zuzana 20:20,0 4 4 20:20,0 2. 55 Fólová Hana 22:08,0 2 2 22:08,0 02:38,0 3. 53 Vernerová Jana 22:58,0 3 3 22:58,0 03:23,0 4. 51 Doudová Jana 23:43,0 4 4 23:43,0 03:41,0 5. 52 Bedrníková Eva 24:01,0 0 0 24:01,0 01:48,0 Zpět

Žákyně B 89 - 90 1. 1 Bedrníková Lenka 89 0 2 2 20:46,0 2. 2 Zelinková Vendula 89 1 3 4 24:14,0 03:28,0 3. 3 Riegerová Zuzana 89 2 4 6 24:18,0 03:32,0 Žáci C 87 - 88 1. 5 Bedrník Tomáš 87 2 3 5 18:54,0 2. 11 Řezáč Miroslav 87 3 2 5 19:12,0 00:18,0 3. 6 Čech Jan 88 1 1 2 19:45,0 00:51,0 4. 8 Brabec Jan 87 3 0 3 19:50,0 00:56,0 5. 7 Jánov Vít 87 4 2 6 20:37,0 01:43,0 6. 9 Mečíř Vojta 89 1 5 6 20:49,0 01:55,0 7. 10 Tischer Jaroslav 88 2 1 3 22:47,0 03:53,0 8. 4 Nipča Jakub 87 2 5 7 23:47,0 04:53,0 Žákyně C 87 - 88 1. 13 Muclingerová Lenka 87 0 3 3 22:10,0 2. 15 Hořejší Veronika 88 0 4 4 23:19,0 01:09,0 3. 16 Žantová Veronika 87 0 5 5 24:00,0 01:50,0 4. 17 Riegerová Eliška 87 0 1 1 24:37,0 02:27,0 5. 12 Vítková Veronika 88 0 3 3 24:49,0 02:39,0 6. 14 Fólová Martina 87 0 4 4 24:59,0 02:49,0 Zpět

Příchozí děti do 6ti let roč. 95 a mladší 1. 29 Müller Viktor 01:15,0 0 0 0 01:15,0 2. 28 Albániová Denisa 01:31,0 0 0 0 01:31,0 00:16,0 3. 25 Lehká Gabriela 01:31,0 0 0 0 01:31,0 00:16,0 4. 27 Pelcová Barbora 01:47,0 0 0 0 01:47,0 00:32,0 5. 23 Verner Tomáš 01:52,0 0 0 0 01:52,0 00:37,0 6. 24 Nagy Libor 02:02,0 0 0 0 02:02,0 00:47,0 7. 26 Lehký Matyáš 02:15,0 0 0 0 02:15,0 01:00,0 8. 18 Klíma Marek 02:18,0 0 0 0 02:18,0 01:03,0 9. 19 Jandová Karla 02:18,0 0 0 0 02:18,0 01:03,0 10. 21 Vápeníková Nikola 02:36,0 0 0 0 02:36,0 01:21,0 11. 20 Masařík Jan 02:37,0 0 0 0 02:37,0 01:22,0 12. 22 Vernerová Nikola 03:11,0 0 0 0 03:11,0 01:56,0 Příchozí děti 7 - 8 let roč. 93 - 94 1. 35 Zaňka Tomáš 02:13,0 0 0 0 02:13,0 2. 39 Müller Tomáš 05:36,0 0 0 0 02:36,0 00:23,0 2. 31 Zelinková Dominika 02:36,0 0 0 0 02:36,0 00:23,0 4. 34 Matouš Jan 02:37,0 0 0 0 02:37,0 00:24,0 5. 32 Douda Adam 03:00,0 0 0 0 03:00,0 00:47,0 6. 37 Knop Petr 03:14,0 0 0 0 03:14,0 01:01,0 7. 36 Ostřanská Josefka 03:26,0 0 0 0 03:26,0 01:13,0 8. 40 Van-Vleet Christopher03:33,0 0 0 0 03:33,0 01:20,0 9. 33 Janoušková Jana 04:01,0 0 0 0 04:01,0 01:48,0 10. 38 Hofman Pavel 04:07,0 0 0 0 04:07,0 01:54,0 11. 30 Jandová Markéta 04:34,0 0 0 0 04:34,0 02:21,0 Příchozí děti 9 - 10 let 1. 43 Vávra Vlastimil 03:54,0 0 0 0 03:54,0 2. 44 Hásek Jan 04:13,0 0 0 0 04:13,0 00:19,0 3. 48 Král Vojtěch 04:53,0 0 0 0 04:53,0 00:59,0 4. 46 Krupčík Matěj 04:57,0 1 0 1 04:57,0 01:03,0 5. 42 Kos Tomáš 05:14,0 0 0 0 05:14,0 01:20,0 6. 47 Havlín Karel 05:30,0 1 0 1 05:30,0 01:36,0 7. 41 Antoš Martin 07:27,0 1 0 1 07:27,0 03:33,0 8. 45 Novák Tomáš 07:55,0 1 0 1 07:55,0 04:01,0 Příchozí děti 9 - 10 let 1. 66 Holubcová Lucie 04:31,0 0 0 04:31,0 2. 61 Knopová Kamila 04:58,0 0 0 0 04:58,0 00:27,0 3. 63 Vávrová Markéta 05:16,0 0 0 0 05:16,0 00:45,0 4. 64 Janoušková Gabriela 05:48,0 0 0 0 05:48,0 01:17,0 5. 60 Fólová Zuzana 05:38,0 1 0 1 05:38,0 01:07,0 6. 65 Klímová Tereza 06:21,0 1 0 1 06:21,0 01:50,0 7. 59 Van-Vleet Stephanie 07:06,0 1 0 1 07:06,0 02:35,0 Příchozí děti 89 - 90 1. 73 Zahula Jan 06:21,0 0 0 0 06:21,0 2. 67 Rössler Vít 06:23,0 0 0 0 06:23,0 00:02,0 3. 72 Benc Lavel 06:54,0 0 0 0 06:54,0 00:33,0 4. 71 Sacher Lukáš 07:03,0 3 0 3 07:03,0 00:42,0 5. 69 Albani Martin 07:34,0 1 0 1 07:34,0 01:13,0 6. 70 Talacko Aleš 08:56,0 0 0 0 08:56,0 02:35,0 7. 68 Matouš Jakub 09:16,0 3 0 3 09:16,0 02:55,0 Příchozí děti 89 - 90 1. 78 Holubcová Michaela 07:23,0 0 0 0 07:23,0 2. 74 Knopová Markéta 07:26,0 0 0 0 07:26,0 00:03,0 3. 76 Janoušková Petra 09:01,0 0 0 0 09:01,0 01:38,0 4. 75 Švejdová Kateřina 09:16,0 0 0 0 09:16,0 01:53,0 5. 77 Rabasová Tereza 10:42,0 0 0 0 10:42,0 03:19,0 Příchozí děti 86 - 88 1. 81 Rytr Jan 11:07,0 11:07,0 2. 87 Šlapák Petr 11:27,0 11:27,0 00:20,0 3. 85 Trdla Martin 11:31,0 11:31,0 00:24,0 4. 84 Procházka Adam 12:14,0 12:14,0 01:07,0 5. 83 Viker Zdeněk 12:48,0 12:48,0 01:41,0 6. 82 Viker Michal 12:52,0 12:52,0 01:45,0 7. 79 Antoš Jaroslav 13:43,0 13:43,0 02:36,0 Zpět

Biatlon na horských kolech Výsledková listina - štafety smíšených dvojic Jablonec nad Nisou 17.6.2001 Smíšené dvojice štaf.- 4x3 km poř.st.čJméno L S L S I. kolo II. kolo výsl. čas ztráta 1. 14 Garabík Petr 5/0 5/0 5/0 6/0 9:08:00 9:21:00 Česneková Irena 6/0 6/0 6/0 6/0 11:03:00 11:04:00 40:36:00 2. 17 Masařík Ivan 5/0 8/1 8/0 6/0 10:04:00 9:24:00 Pešinová Jitka 5/0 6/0 8/0 7/0 11:22:00 11:33:00 42:23:00 1:47:00 3. 15 Holubec Tomáš 8/3 6/0 8/2 8/1 10:19:00 10:44:00 Losmanová Kateřina 7/0 5/0 5/0 5/0 11:05:00 10:41:00 42:49:00 2:13:00 4. 16 Málek Marian 5/0 7/0 8/3 7/0 9:45:00 10:56:00 Doskočilová Radka 7/0 6/0 6/0 8/0 11:16:00 11:18:00 43:15:00 2:39:00 5. 2 Klvaňa Vítězslav 5/0 8/2 8/0 8/1 10:19:00 10:04:00 Tomšová Irena 6/0 8/0 6/0 5/0 11:43:00 11:13:00 43:19:00 2:43:00 6. 7 Moravec Ondřej 5/0 5/0 6/0 6/0 9:48:00 9:27:00 Moravcová Klára 8/0 8/1 8/0 7/0 12:12:00 12:07:00 43:34:00 2:58:00 7. 3 Balatka Miroslav 8/0 8/0 8/0 8/1 10:15:00 9:50:00 Halfarová Michaela 7/0 8/1 7/0 7/0 11:46:00 11:44:00 43:35:00 2:59:00 8. 6 Jakeš Michal 8/1 8/1 5/0 5/0 11:31:00 9:17:00 45:27:00 Dufková Jana 5/0 7/0 8/0 8/0 12:08:00 12:31:00 45:27:00 4:51:00 9. 1 Balatka Martin 5/0 8/1 8/0 7/0 11:10:00 11:02:00 Stránská Michaela 7/0 7/0 6/0 8/0 12:31:00 11:52:00 46:35:00 5:59:00 10. 8 Šlesingr Michal 7/0 8/1 5/0 6/0 10:43:00 9:33:00 Šponarová Lenka 8/0 8/2 6/0 8/2 13:38:00 13:02:00 46:56:00 6:20:00 11. 4 Duda Radim 8/4 7/0 7/0 8/1 12:29:00 11:05:00 Skácelíková Iva 6/0 8/4 5/0 5/0 13:46:00 11:33:00 48:53:00 8:17:00 12. 10 Přikryl Milan 8/1 8/0 8/0 8/0 12:03:00 11:08:00 Moravcová Petra 8/0 8/3 8/1 8/1 13:56:00 13:04:00 50:11:00 9:35:00 13. 9 Hořínek Matěj 8/5 8/1 8/3 8/2 13:26:00 12:55:00 Dušková Lada 6/0 8/1 8/3 5/0 11:45:00 12:35:00 50:41:00 10:05:00 14. 11 Nastoupil Lukáš 8/3 8/2 8/0 8/1 13:28:00 11:39:00 Leinweberová Martina 8/1 8/1 5/0 8/0 14:11:00 12:35:00 51:53:00 11:17:00 15. 19 Smetana Martin 8/1 6/0 8/0 7/0 12:57:00 12:17:00 Smetanová Karolína 8/2 7/0 8/1 5/0 14:27:00 13:44:00 53:25:00 12:49:00 16. 5 Lejsek Aleš 6/0 8/3 7/0 8/1 12:54:00 11:22:00 Minářová Kateřina 8/1 8/1 8/0 8/4 14:41:00 15:32:00 54:29:00 13:53:00 17. 12 Hradecký Petr 8/0 8/3 8/2 6/0 12:55:00 12:06:00 Veselá Miroslava 8/1 8/1 8/1 6/0 14:01:00 15:46:00 54:48:00 14:12:00 18. 18 Sucharda Jan 8/2 6/0 6/0 8/0 11:15:00 10:22:00 Künlová 8/5 8/4 8/5 8/2 18:07:00 17:21:00 57:05:00 16:29:00 19. 13 Leinweber Lukáš 8/3 8/1 8/0 8/1 14:03:00 12:37:00 Hlavsová Tereza 6/0 8/3 8/3 7/0 15:51:00 15:43:00 58:14:00 17:38:00 st. č. 12 - přirážka 2 tr. min za neabsolvování trestného kola Zpět